Każda marka i każdy sklep, kiedyś rozpoczyna swoją przygodę.

Historia Butiku Szafeczka rozpoczyna się z początkiem 2015 roku. Był to moment, w którym otworzyliśmy pierwszy sklep w pasażu handlowym "Czerwona Torebka" w Dębicy. Od tego czasu nieustannie dążymy do poprawy jakości i rozwoju poprzez otwieranie nowych punktów.

Rozwój

Od samego początku nastawieni byliśmy na rozwój. Dlatego też pragnąc dotrzeć z naszym asortymentem do jeszcze większego grona klientów postanowiliśmy otworzyć kolejne oddziały sklepu oraz sklep internetowy.

Zarówno w sklepie internetowym jak i sklepach stacjonarnych znajdziecie odzież damską i dziecięca.  Nie zabraknie tu również drobnych dodatków, które pozwolą na jeszcze lepsze upiększenie Waszego wyglądu. 

W naszych sklepach każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Oferujemy najmodniejsze sukienki, tuniki, swetry, spódnice, żakiety, spodnie i wiele innych. W sklepach znajduje się również odzież chłopięca i dziewczęca, która pozwoli na wyróżnienie Twojego dziecka.

Sklep odzieżowy Butik Szafeczka gwarantuje klientom satysfakcję z dokonanych u nas zakupów oraz pewność, że oferowany towar jest unikalny, wyjątkowy oraz wykonany z najwyższej jakości tkanin. 

Dlaczego My? 

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się bardzo dobrymi opiniami i reputacją. Każdego dnia dążymy, aby właśnie to wyróżniało nas wśród konkurencji. Pragniemy aby pozytywne komentarze na nasz temat były naszym świadectwem i aby każdy klient był usatysfakcjonowany. Doceniamy także wierność naszych klientów i z myślą o nich uruchomiliśmy programy lojalnościowe, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Posiadamy niezwykle szeroką ofertę

W naszej ofercie znajduje się odzież pochodzącą od jednych z najlepszych polskich i włoskich projektantów.  W ofercie posiadamy sukienki, tuniki, swetry, czapki i szaliki, bluzki damskie i dziecięce. Znajdziecie tu również żakiety, spodnie i wiele "magicznych dodatków", które pozwolą na upiększenie Waszego wyglądu. Wszystko to dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, co pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie ubioru do potrzeb naszych Klientów.

Codziennie poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, aby zapewnić jeszcze większy wybór oraz stały dostęp do najnowszych kolekcji.

Zapewniamy  bezpieczne zakupy

Dzięki wdrożonym zabezpieczeniom zapewniamy całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe naszych klientów, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji zgodnie z wdrożoną polityką prywatności. W przypadku jakichkolwiek problemów nasi handlowcy udzielą szybkiej i  niezbędnej pomocy. Do wszystkich sytuacji i klientów podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić, a także w przyszłości usprawnić, nasze rozwiązania.

Oferujemy najlepsze ceny

Od zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając tym samym o satysfakcję Klientów z zakupów. Regularnie przygotowujemy także promocje i konkursy. Dzięki nim nasi kliencie mogą zaoszczędzić pieniądze lub spożytkować je na kolejne zakupy.